• skype icon
  • fb icon
o nas

Centrum Ubezpieczeniowe świadczy już usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego od 1990 roku. Dzięki doświadczeniu, jakie posiadamy mamy już ponad 15000 klientów, którzy obdarzyli naszą firmę zaufaniem.

Firma posiada w ofercie kilkanaście towarzystw ubezpieczeniowych, z których zawsze wybiera ofertę najlepszą dla klienta. Oczywiście, z ubezpieczeniem wiążę się ryzyko szkody, lecz my zawsze pomagamy klientom w jej likwidacji. Obecne czasy dają wręcz nieograniczone możliwości rozwoju każdemu z nas. Należy jednak pamiętać, że są również pełne zagrożeń, których nie sposób się ustrzec. Wielu spośród nas ma własne mieszkanie, firmę, samochód i rodzinę. Ale, czy zastanawialiśmy się nad zmiennością losu ?

A przecież jedno zdarzenie może zniszczyć dotychczasowy spokój i radość, pozbawić dorobku całego życia. Zawarcie umowy w Centrum Ubezpieczeniowe pomoże uniknąć wielu zagrożeń. Ubezpieczeni, dzięki oferowanym przez nas produktom, mogą spokojnie przejść przez trudny okres po wystąpieniu szkody i bez obaw patrzeć w przyszłość. Chcemy pomóc w realizacji aspiracji zawodowych i osobistych marzeń naszych Klientów.

Gorąco zapraszamy do korzystania z naszych usług !